Поиск 3

шаблоны joomla 2.5
joomla templates

Сообщение

Сообщение
  • Attention no standard shopper group set
  • Attention no standard shopper group set

Современные технологии в строительстве. Менейлюк А.И.

ПечатьЭл. почта
В учебнике обобщен опыт участия авторов в реализации современных строительных проектов, а также преподавания вариативной учебной дисциплины "Современные технологии в строительстве" в Одесской государственной академии строительства и архитектуры.
Рейтинг: Нет рейтинга
Цена:
Цена: 160,00 Грн.
Товар по заказ
Издательство: Освита Украины
Описание

Эта книга на русском языке.

У книзі узагальнений величезний досвід участі авторів в здійсненні сучасних будівельних проектів, а також викладання варіативної учбової дисципліни "Сучасні технології у будівництві" в Одеській державній академії будівництва і архітектури.

Представлені класифікації сучасних конструктивно - технологічних рішень і матеріалів для покрівельних і фасадних систем, внутрішньої обробки приміщень.
Книга допоможе розібратися з величезною різноманітністю матеріалів і технологій, представлених на будівельному ринку. Відомості, приведені про інноваційні технології і матеріали з детальними ілюстраціями, дозволять вивчити їх особливості.
Рекомендується студентам різних форм навчання по спеціальностях: "Будівництво" і "Архітектура", слухачам курсів підвищення кваліфікації і перекваліфікації фахівців, аспірантам і викладачам, фахівцям організацій, пов'язаних з проектуванням і будівництвом.

Книга буде дуже корисна все тим, хто займається будівництвом і ремонтом на професійному рівні, і не лише.

 

 

ISBN : 978-966-188-150-0
Переплет: Переплет
Автор: Менейлюк А.И.
Страниц: 550
Формат: А5
Год выпуска: 2010

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.
Joomla templates by a4joomla